Tisk a kopírování na ISIC

Pokud máte zájem kopírovat materiály na horním kopírovacím stroji u auly, máte možnost použít svou identifikační kartu ISIC. Zde je postup, jak aktivovat účet (kartu), vložit finanční depozit a začít kopírovat:

Postup

    1. Prostřednictvím webového formuláře je nutné se zaregistrovat. Pro registraci budete potřebovat vyplnit login, heslo, jméno, příjmení, rok, ve kterém budete maturovat

    2. Po úspěšné registraci je nutné se zastavit v kabinetu - zástupci ředitele (105) u Mgr. Petra Bárty, který vám účet aktivuje a přiřadí k vámi vytvořenému účtu v systému.

    3. Závěrečný krok je ve školní knihovně u paní Marty Pražákové, která vám na vaši kartu vloží vámi požadovanou finanční částku, kterou u ni zaplatíte. Např. 50,- Kč, 100,- Kč … výše částky je na vás. (Minimální vklad 10,- Kč)

Základní přehled cen a pravidel

Cena jedné černobíle kopie – jednostranně: 1,50 Kč.

Cena jedné černobíle kopie – oboustranně: 3,00 Kč.

Minimální kredit pro zahájení kopírování: 10,00 Kč.

Na konci Vašeho studia Vám vložený depozit vrátíme

Ovládání tiskáren SHARP-PEK

Veškeré základní informace k novému přihlášení naleznete na níže uveřejněném instruktážním videu.

Vstup do kopírovacího systému je chráněn jménem a heslem, které je vám přiděleno a předáno (mailem). V případě ztráty hesla navštivte Petra Bártu v kabinetu 105, vygeneruje nové.

Máte možnost přihlášení kartou nebo jménem a heslem.

Online přihlášení k tiskovému účtu na PC

Tiskový software umožňuje i editaci a kontrolu vašeho tiskového účtu a evidenci vaší tiskové fronty.

Připojit se můžete ze kteréhokoliv PC ve školní síti. Připojení mi školní síť není možné. Klikněte na následující odkaz, použijte vaše přihlašovací jméno a heslo a editujte, nahlížejte na stav vašeho účtu či tiskové fronty. Pro vstup do systému klikněte na tento odkaz!

SHARP